گام رزهای سیاه بدرام بر صحنه آزادی


به گزارش شما نیوز ،  گروه موسیقی « بدرام »  در آخرین روز از بهار و در سالن برج آزادی تهران با مخاطبان خود دیدار خواهد داشت.

اعضای این گروه متشکل از : سرپرست آهنگساز ونوازنده گروه محمد شیخ قاسمی ، میلاد دودانگه: نوازنده گیتار بیس، شهریار شافعی: نوازنده درامز، مسیح مقدم فر: نوازنده گیتار الکتریک و سعید پیرصالح: نوازنده کیبورد. 

گفتنی است این گروه برای آهنگسازی قطعات خود غالبا بر روی موسیقی سنتی ایرانی، مدها و دستگاه های موسیقی ایرانی و حتی ریتم ها و ضرب های خاص موسیقی سنتی متمرکز شده. و می توان گفت که  موسیقی « بدرام » را باید به نوعی از موسیقی تلفیقی بین سبک های راک و متال و موسیقی سنتی ایرانی به حساب آورد. این گروه از انتخاب چنین تلفیقی قصد جذب و علاقمند سازی مخاطبین موسیقی ایرانی به سبکهای راک و متال می باشد و امیدوار است که سبک ابداعی خود را روزی  در زیر شاخه سبک های راک و متال دنیا ببیند.

در حال حاضر تمام آثار گروه بدرام به صورت بی کلام بوده و تک نوازی گیتار الکتریک در فضاسازی خاص موسیقی ایرانی در این آثار غالب است.

آلبوم این گروه که بزودی منتشر خواهد شد شامل ۸ قطعه از جدید ترین اثار این گروه است که تعدادی از این قطعات و چندی از قطعات مشهور موسیقی راک جهان در کنسرت ۳۱ خرداد اجرا خواهد شد.

این مطلب در اخبار فرهنگی. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink