فال روزانه ۲۲/ ۰۲/ ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه شنبه 22 اردیبهشت 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 22 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سال پیش روی شما سالی پر از پیشرفت خواهد بود. شما چند سالی ست که زندگی تان به یکنواختی پیش می رود اما از این پس تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود که بر تغییر روحیه تان نیز موثر است. فرصت های زیادی برای بالا بردن توانایی ها در اختیارتان قرار می گیرد که بهتر است از آنها نهایت استفاده را بکنید. وقت آن است تا با شرکت در کلاس های آموزشی مهارت های جدیدی را پیدا کنید. اواخر فصل تابستان فرصت های زیادی در محیط کار یا زندگی شخصی برایتان فراهم می شود، از این فرصت ها برای پیشرفت در دیگر زمینه های زندگی تان نیز استفاده کنید تا آینده ای روشن پیش رویتان باشد. ماههای خرداد و آذر از بهترین ماههای سالتان خواهد بود. از آنها نهایت لذت را ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

این روزها رفتار شما اطرافیان تان را می آزارد اما این بدان معنی نیست که خود و راه خود را تغییر دهید، تنها کافی است به کلمات خود و تاثیری که بر دیگران می گذارد، بیشتر بیاندیشید. حضور شما در این لحظه در کنار عشق زندگی تان بسیار ارزشمند است بنابراین تنهایش نگذارید. امروز فرصت این را دارید که در مورد ایده ای که در ذهن تان است تصمیم بگیرید و قدم اول را بردارید. بنابراین معطل نکنید و دست به کار شوید. در اواخر روز یکی از دوستان تان شما را سورپرایز می کند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

اگرچه فرد وابسته ای هستید اما از این که افسار خود را به دست دیگران دهید، بپرهیزید. امروز ممکن است دیگران با حرف هایشان شما را آزار دهند اما سعی کنید خودتان را کنترل کنید. آنچه بدان احتیاج دارید، کمی مراقبت از خود و نیازهایتان است بنابراین مطمئن شوید کارهایی که انجام می دهید، مورد علاقه تان است. شما توانایی این را دارید که با سیاست خود رابطه را به گونه ای که خودتان دوست دارید، تغییر دهید اما تمام اینها احتیاج به گفتگو به خصوص در مورد گذشته دارد. پس بهتر است شرایط آن را هر چه زودتر فراهم کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خوبی برای شماست تا بتوانید کنترل امور را به دست بگیرید. بنابراین در پروژه های گروهی شرکت و ایده های خلاقانه خود را بیان کنید. سعی کنید گفتگوهایتان با دیگران عمیق و موثر و در ارتباط با اتفاقات اخیر باشد. مطمئنا از به اشتراک گذاشتن نظرات تان با دیگران سود خواهید برد. اخیرا متوجه شده اید که رفتارهای شخصی نسبت به شما عجیب است و امروز می فهمید که او به شما علاقه دارد. با گذشت زمان به این نتیجه می رسید که شما هم به او علاقه دارید و این شروع رابطه ای فوق العاده برایتان خواهد بود و در نهایت زندگی شما پر از عشق می شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

در مورد راهی که باید برای آینده تان انتخاب کنید، تردید دارید. اینطور تصور می کنید که تمام آدم های اطرافتان زندگی هدفمندی دارند جز شما. برای رهایی از این وضع با فردی مشورت کنید. سعی کنید خودتان را در معرض چیزهایی که به آن علاقه ای ندارید، قرار ندهید. انرژی امروز شما زیاد است اما شما هنوز نشسته اید. بهتر است بلند شوید و حرکت کنید. یکی از دوستان تان از شما دلگیر شده است اما شما نیز نسبت به آن بی تفاوت بوده اید. اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، همین امروز به سراغ اش بروید و از دلش در آورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پر از عشق و محبت هستید، بهتر است آن را با دیگران، به خصوص افرادی که برایتان عزیز هستند، تقسیم کنید، بنابراین از بیرون رفتن و در جمع بودن نترسید. افکار خود را عملی کنید تا موفقیت به سراغتان آید. پیشنهادهای زیادی از اطراف به شما شده است اما نمی دانید کدامیک را انتخاب کنید. توصیه می کنیم آنها را بیش از این منتظر نگذارید زیرا ممکن است فرصت های خوب از دست تان برود. کلید موفقیت شما آینده نگری تان است.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از تفاوت هایی که میان شما و دیگران است نترسید. تفاوت ها دلیلی بر جنگیدن نیست، باید آنها را درک و قبول کنید. چند روزی است که میان دو راهی گیر افتاده اید اما امروز هیچ گزینه ای جز قدم گذاشتن در راهی ناشناخته، ندارید. از ناشناخته ها نترسید زیرا نتیجه آن بهتر از آنچه فکرش را بکنید است. در اطراف تان فردی است که این روزها بیش از حد به شما توجه نشان می دهد، سعی کنید تا از هدف او آگاه نشده اید، او را به حریم شخصی تان راه ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح هر چه زودتر از تختخواب بیرون آیید و کار خود را آغاز کنید بهتر است. بالاخره آنچه مدت ها به دنبالش بوده اید، اتفاق می افتد بنابراین بهترین زمان است تا آنها را بررسی کنید و قدم های بعدی را برای هدف های بزرگ تر بردارید. امروز انرژی لازم را برای کارگیری در زمینه مورد علاقه تان دریافت می کنید پس وقت را هدر ندهید. اگر فردی با دلی پر از عشق به سمت شما آمد، با آغوش باز پذیرایش باشید. رابطه شما اگر چه اکنون ایده آل تا نیست اما در آینده ای نزدیک خواهد بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما انرژی و ذکاوت لازم را درون خود دارید، کافی است آنها را نشان و تا جایی که می توانید خلاقیت خود را بروز دهید. شما توانایی آن را دارید که یک رابطه عاطفی معمولی را تبدیل به عشقی آتشین کنید فقط کافی است در شیوه حرف زدن خود محتاط باشید و کلمات تان را با دقت انتخاب کنید. سیاست چه در رابطه عاطفی چه در محیط کار، کلید موفقیت امروز شماست. کاری را دوست دارید انجام دهید اما از عواقبش می ترسید. برای رسیدن به آنچه دلتان می خواهد، شجاعت به خرج دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

تمایل شما برای جنگیدن و پیروز شدن، به خصوص در چنین روزی بسیار است بنابراین اگر می خواهید آتش آن را بیشتر کنید، با دیگران ارتباط داشته باشید اما احتیاط کنید. امروز میان شما و عشق زندگی تان کمی دلخوری پیش می آید، دلیل آن عدم اعتماد شما به یکدیگر نیست بلکه شرایط بدی است که در آن به سر می برید. به جای این که از این موضوع دوری کنید، در موردش صحبت کنید و به دنبال راه حلی برای آن باشید. مطمئنا همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. فرصت شروع کاری برایتان فراهم می شود، آن را از دست ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فرد حساسی هستید و مخالفت هایی که می بینید برایتان بزرگ و وحشتناک است اما چیزی برای ترسیدن وجود ندارد. این اختلافات به دلیل تفاوت زاویه دید آدم ها با یکدیگر است پس خودتان را برای مسائل کم اهمیت، آزار ندهید. دوستی از راه دور خبری را گوش تان می رساند که در ابتدا برایتان ناراحت کننده است اما به مرور زمان می فهمید که به نفع تان بوده. بنابراین زود قضاوت نکنید و مثبت اندیش باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از انرژی مثبتی که امروز در فضا است استفاده کنید و برای کاری که دلتان می خواهد، وارد عمل شوید. ممکن است در مسیری که پیش گرفته اید با مخالفت هایی رو به رو شوید اما یادتان باشد که قدرت شما بیش از اینها است پس نگذارید هیچ چیز مانع تان شود. هیچوقت برای گفتن بله دیر نیست. امروز زمان تصمیم گیری است اما قبل از دادن هر تعهدی، به جایگاه قبلی خود نیز بیاندیشید، آیا از آن وضعیت راضی هستید؟ اگر جواب شما مثبت است هر چه سریع تر حرکت کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

تنها چیزی که امروز برای انجام کارهایتان به آن احتیاج دارید، اندکی انرژی است. شما آماده عمل هستید و قدرت بسیاری در شما پنهان است فقط کافی است آن را با اراده ای محکم به کار گیرید، مطمئن باشید موفقیت در انتظار شما است. از این که در مورد موضوعی با نزدیک ترین فرد زندگی تان صحبت کنید، می ترسید اما این را بدانید که اتفاقات اخیر روی هر دوی شما تاثیر گذاشته است و اگر در مورد آن اکنون گفتگو نکنید، در آینده اوضاع بدتر خواهد شد. با کمی سیاست اوضاع به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

این مطلب در اخبار گوناگون. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink