شلیک هوایی برای متوقف کردن مرد قمه‌به‌دستایسنا: رئیس کلانتری 137 کوی‌نصر از دستگیری سارقی قمه‌به دست و همدستش در شهرآرا خبر داد.

سرهنگ عباس جمشیدی درتشریح جزئیات این پرونده گفت:‌ دیشب ماموران کلانتری 137 کوی نصر در حال گشتزنی در محدوده خیابان شهرآرا بودند که در یکی از خیابانهای فرعی با مردی قمه به دست درحالی که نقابی به چهره زده بود، روبه‌رو شدند.

وی با بیان اینکه مرد نقابدار مسلح به محض مشاهده ماموارن از محل متواری شد، افزود:‌ این فرد با فریاد های خود سعی داشت همدستش را که در مغازه مشغول سرقت بود، متوجه حضور ماموران کند که البته ناکام ماند.

رئیس کلانتری 137 کوی‌نصر ادامه داد:‌ بلافاصله هر دو متهم تحت تعقیب ماموران قرار گرفتند و پس از تعقیب و گریز نه چندان طولانی این افراد با شلیک هوایی ماموران متوقف شدند.

جمشیدی با بیان اینکه یکی از متهمان سعی داشت هنگام دستگیری با سلاح سرد به ماموران حمله کند، گفت: مامور کلانتری که به فنون رزمی تسلط داشت مانع این فرد شد و در نهایت متهم و همدستش به کلانتری منتقل شدند.

وی با بیان اینکه هر دو متهم در کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت از مغازه اعتراف کردند، اظهارکرد: این افراد پس از تکمیل پرونده به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

این مطلب در اخبار گوناگون. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink