سيد علی ضیا با برنامه‌ای جدید به شبکه یک می‌آيدبه گزارش کویر: علی ضیاء با برنامه‌ای جدید از اول تابستان به شبکه یک برمی‌گرددسید جواد مبینی پور مشاور اجرایی شبکه یک سیما، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه جدید سيد علی ضيا در اين شبكه گفت: قرار بر این بود علی ضیا با برنامه‌ای جدید از هفته اول تابستان مهمان خانه مخاطبان شود؛ اما هنوز طرح آن برنامه تأیید نشده است. تا زمان پخش آن برنامه جديد، برنامه ای با حال و هوای فرمول يك روی آنتن خواهد رفت.

وی در خصوص زمان احتمالی پخش این برنامه جديد با اجرای علی ضيا بیان کرد: اگر طرح این برنامه جدید تصویب شود، از هفته آینده هر روز عصر حوالی ساعت 17:30 یا 18 روی آنتن می رود.

مشاور اجرایی شبکه یک سیما درباره ديگر برنامه تركيبی اين شبکه گفت: سیاوش عقدایی برنامه ای جدید را با محوریت علمی – اجتماعی و با هدف پرداختن به آسیب های اجتماعی روی آنتن می برد. البته هنوز در حال مذاکره هستيم و زمان پخش آن به طور قطعی مشخص نشده است.

مبینی پور در پایان عنوان کرد: احتمال می رود این برنامه دوشنبه‌ها و یا در قالب برنامه‌ای صبحگاهی (سه روز در هفته) و با نام احتمالی «حرف» روی آنتن برود.

 

این مطلب در اخبار فرهنگی. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink