رونمایی از اولین نرم افزار تعاملی قرآن برای کودکان +دانلود


به گزارش کویر، قرآن برای کودکان نرم افزار تعاملی است که در آن قصه‌های قرآن کریم با جذابیت داستانی و سرشار از مفاهیم الهی خود به زبانی ساده برای کودکان روایت شده است. این مفاهیم اگر با زبان قصه و از همان دوران کودکی به انسان ارائه شود، اثرگذارتر خواهد بود، زیرا میتواند روح حاصل خیز کودک را برای پذیرش حق و حرکت در مسیر الهی در آینده، آماده سازد؛ بنابراین گزارش اپلیکیشن “قرآن برای کودکان”، برنامۀ تعاملی بر بستر تلفن همراه است که بسیاری از داستان‌های قرآن را با زبانی ساده و با تصویگری منحصر به فرد برای کودکان روایت میکند.

این نرم افزار، برای استفاده در سیستم عامل‌های اندروید و ios، و به چند زبان زنده دنیا آماده شده است.

موتور بازی قدرتمند، تصاویر اختصاصی، داستان‌های کوتاه، انیمیشن‌های جذاب، گویندگی داستان‌ها به زبان‌های مختلف، ساختار بازیگونه برای آموزش مفاهیم و حجم مناسب هر داستان برای دانلود، بخشی از مزایای قرآن برای بچه هاست.

برای تولید این اپلیکیشن، جمعی از بهترین‌های «نویسندگی، تصویرسازی، گرافیک، انیمیشن، کارگردانی، برنامه نویسی، گیم، موسیقی و تولید» با نظارت کارشناسان دینی گرد هم آمدند و با توسل به قرآن کریم، تمام تلاششان را برای خلق اثری کردند که کودکان آن را دوست بدارند و با داستان هایش ارتباط برقرار کنند.

اپلیکیشن قرآن برای کودکان توسط سازمان فضای مجازی سراج تولید شده است.

این نرم افزار روز ۵ شنبه در جامعه المصطفی در شهر قم با حضور آیت الله اعرافی ریاست حوزه علمیه قم و دیگر بزرگان حوزه رونمایی می‌شود.

برای دانلود این نرم افزار به ادرس زیر مراجعه کنید و یا از طریق شماره *۳*۱۱۴# نرم افزار را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید.

 

رونمایی از اولین نرم افزار تعاملی قرآن برای کودکان +دانلود

این مطلب در اخبار فرهنگی. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink